title

Kurumsal Kimlik & PR

TÜRLÜ TÜRLÜ BASKI ÜRÜNLERİMİZ VAR

Markanızın imajı, pazardaki gücünüzü simgeler. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanızın imajını kalıcı kılmak için gerekli her şeyi bünyemizde barındırıyoruz.

Sıradışı bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, kreatif fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz.


Reklam, firmaların başarısında rol oynayan en önemli parçalardan biridir. Matbaa baskı ürünleri ise reklam, promosyon ve marka imajı gibi pek çok farklı noktadan bu ana parçayı destekler. Bu nedenle her firma hangi sektörde olursa olsun baskı ürünlerine ihtiyaç duyar. Biz de Yedirenk olarak firmaların bu ihtiyaçlarına en kolay, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla ulaşması için matbaacılık alanında faaliyet gösteriyoruz.


Yedirenk baskı adına aklınıza gelebilecek olan her ürünü temin edebirsiniz. Kartvizit, el ilanı, broşür, afiş, davetiye, roll-up gibi herkes tarafından kullanılan matbaa ürünlerinden, dergi, katalog, magnet, billboard gibi sadece bazı sektörlerde yoğunlukla kullanılan ürünlere kadar tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Madem öyle, Yedirenk baskı ürünlerimiz neler, onlardan bahsedelim:

Kimin ne olduğunu ve nerede bulunduğunu gösteren kartvizitler,
El ele, göz göze iletişimi en direkt yoldan sağlayan el ilanları,
Dünyanın en olmazsa olmaz reklam ürünü olan broşürler,
Sesinizi büyük kitlelere duyurmanızı sağlayan afişler ve posterler,
Kurumsal kimlik nadideleri antetli kâğıtlar, zarflar, cepli dosyalar,
Ofislere şenlik küp bloknotlar, yapışkanlı kâğıtlar, takvimler, kitap ayraçları,
Hayat kurtaran ıslak ve kolonyalı mendiller,
“Havalı” billboard baskı, roll up banner baskı, raket-reklam pano baskılar,
Hesap kitap işleri için makbuz ve form baskı ürünleri,
POS cihazlarından yazar kasalara, yuvarlanıp giden rulo ürünler,
Ve daha fazlası...